Enamesinevad häired

Psühhootilised häired​

Psühhootilised häired, näiteks skisofreenia, on rasked vaimse tervise hälbed, mida seostatakse moondunud mõtlemis- ja tajuviisidega. Neid iseloomustab psühhoosiseisund, milles inimene kaotab reaalsustaju. Inimesel võib esineda luulusid ehk tugevaid, kuid väärasid veendumusi: näiteks usuvad nad, et keegi püüab neile halba teha või et keegi sisendab neile teatud mõtteid. Samuti võib esineda hallutsinatsioone, mille põhjuseks on meelte edastatud väärteave: näiteks kuuleb inimene hääli või näeb asju, mida pole tegelikult olemas. Lisaks võivad psühhootilise häirega kaasneda nõrgenenud emotsioonid, kõneraskused ja vähenenud rõõmutunne või huvipuudus.
Psühhootilisi sümptomeid ja häireid võivad esile kutsuda teatud ravimid ja ebaseaduslikud narkootilised ained, need võivad tekkida mõne muu haigusseisundi tagajärjel või võivad nende põhjuseks olla struktuursed muutused või kõrvalekalded aju keemilises tasakaalus. Üldiselt ei ole inimesed nende häiretega kuigi hästi kursis ning seetõttu kaasneb psühhootiliste häiretega sageli häbimärgistamine ja diskrimineerimine.
Psühhootilised häired vajavad ravi ja on sageli invaliidistavad, mõjutades tugevasti haige isiklikku ja pereelu ning tema toimetulekut tööl ja koolis.

Why Choose Us

No two days are the same here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate

Certified Care
We are certified by the National Senior Care Association
Great Staff
Our carers respond every time with a big warm smile.
Safety
We can provide for our lorem ipsum dolor sit amet nisi.
Experience
Because the most important lorem ipsum dolor sit amet.
Activities
Different daily activities that help lorem ipsum dolor sit.
Great Staff

Our Carers

Our carers love what they do, and that's what makes them so special.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

0
Senior Services
0 +
Physicians & Nurses
0 +
Happy Seniors
0 +
Years of Experience